+48607439853 biuro@podwojneszczescie.net

Nasze ceny podlegają negocjacji!
Zadzwoń lub napisz do nas!

Producenci
Koszty dostawy

Bezpłatna dostawa przy zakupach od 799 zł przy płatności przelewem!
Nie dotyczy mebli

Firma kurierska przelew 15,90 zł
Firma kurierska pobranie 22,90 zł
Odbiór osobisty bezpłatnie

 Dotyczy wysyłek na terenie Polski.
Applies only to domestic (Poland) shipment.
Pls contact us to obtain delivery costs
to other EU countries

Reklamacje i zwroty

Gwarancja, rękojmia i serwis

 

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie objęte są rękojmią. Niektóre (jak np. wózki) posiadają też gwarancję producenta  i związaną z tym procedurę gwarancyjną. Klient ma prawo wyboru, czy korzysta z prawa do reklamacji z tytułu gwarancji bądź rękojmi. Opis postępowania reklamacyjnego opisany jest w §7 i 8 Regulaminu zakupów

>>Regulamin zakupów

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub dowód sprzedaży) i, w miarę możliwości, oryginalnego opakowania aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji z tytułu gwarancji oraz ułatwiają jej proces.

 

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, prosimy spisanie protokołu szkody z kurierem i o niezwłoczny kontakt ze sklepem pod numerem telefonu: +48607439853. Procedura opisana jest w §6  Regulaminu zakupów.

>>Regulamin zakupów

Pamiętaj, że powinieneś sprawdzić otrzymaną przesyłkę w ciągu 7 dni od jej doręczenia. Klient ma prawo wyboru, czy korzysta z prawa do reklamacji z tytułu gwarancji bądź rękojmi. Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z procedurą reklamacyjną zawartą w §7 i 8 Regulaminu zakupów

 >>Regulamin zakupów

W razie wszelkich wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@podwojneszczescie.net lub telefonicznie: +48607439853. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby do tego nie doszło, ale mamy prawny obowiązek poinformowania Cię (zgodnie z brzmieniem Ustawy o prawie konsumenckim) o możliwości skorzystania (w związku z obsługą reklamacji towaru)  z pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu skierowania wniosku o mediację.

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Zwracamy też uwagę, że za zniszczenia powstałe z powodu nieprawidłowego zapakowania zwracanego produktu odpowiada klient, także prosimy o dochowanie szczególnej staranności przy pakowaniu odsyłanego Towaru i jego właściwe zabezpieczenie - opakowanie powinno być zaklejone tylko i wyłącznie przezroczystą taśmą pakową oraz dokładnie owinięte folią typu strech.

W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.

W przypadku odstąpienia od umowy, niektóre towary typu: wózki, duże kojce, sanki, rowerki itp. nie mogą być one odesłane zwykłą przesyłką pocztową ze względu na duże gabaryty. W związku z tym koszt odesłania towaru będzie wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa lub kurierska.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Poinformuj nas o tym w terminie 14 dni od dnia dostarczenia rzeczy, przesyłając oświadczenie o odstąpieniu od umowy w formie e-maila wysłanego na adres kontaktowy adres e-mail podany w zakładce Kontakt na stronie Sklepu, lub w innej formie pisemnej, skutecznie wysłanej na adres Właściciela Sklepu (Sprzedawcy), wymieniony w §1  Regulaminu zakupów, w wyżej wymienionym terminie. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Jest on dostępny na naszej stronie. Oświadczenie powinno zawierać co najmniej: dane Klienta, numer zamówienia (lub inny opis jednoznacznie identyfikujący przedmiot umowy), stwierdzenie o odstąpieniu od umowy.
  2. Odeślij niezwłocznie zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie, z oryginalnym opakowaniem wraz z całą jego zawartością - opakowanie powinno być zaklejone tylko i wyłącznie przezroczystą taśmą pakową oraz dokładnie owinięte folią typu strech. Poinformuj nas także o numerze konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. Adres do zwrotu podany jest w : https://podwojneszczescie.net/kontakt
  3. Możesz także od razu, ale nie później niż w terminie 14 dni od dnia dostarczenia rzeczy, odesłać do nas zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością. Wówczas dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie opisane w p.1, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  4. Po otrzymaniu Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu. (czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością bądź czy wszystkie części opakowania zostały zwrócone). Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru oraz za zniszczenia powstałe z powodu nieprawidłowego zapakowania zwracanego produktu.
  5. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta zostanie wysłany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Opinie o Podwójne Szczęście w Okazje.info
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl